На Конотопщині розповіли про зміни у призначенні житлової субсидії

Субсидія | 14:26, 29.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Зміни щодо призначення житлової субсидії з 1 січня 2019 року з урахуванням норм постанови КМУ від 27 грудня 2018 року № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі» роз’яснила начальник УСЗН РДА Ірина ЗАЇКА уповноваженим особам сільських рад та територіальних громад під час навчального семінару
Начальник відділу грошових виплат і компенсацій УСЗН Любов ЛАНТУХ проаналізувала призначення житлових субсидій на тверде паливо та скраплений газ за 2018 рік. Посадовець наголосила на необхідності подачі якісних документів, а також розповіла механізм призначення субсидії домогосподарствам, до складу яких входять працездатні безробітні громадяни та домогосподарства, у складі яких є зареєстровані особи, які фактично не проживають.
Про порядок призначення житлових субсидій за рішенням районної комісії по розгляду звернень громадян з питань призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям субсидій та пільг для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг зв’язку, в окремих випадках, розповіла головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення – Світлана ДЕНИСЕНКО. Вона зупинилася на обов’язках отримувачів житлових субсидій, зокрема, коли потрібно повідомляти управління соціального захисту населення про зміни, що відбулися, а саме: зміни у складі сім’ї члена домогосподарства, зміну переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, у разі купівлі або іншим законним способом набуття права власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм) або оплати будь-якої послуги на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис.гривень.
Головний державний соціальний інспектор нагадала про наслідки неповідомлення громадянами вищевказаних змін, що призводить до надміру перерахованих (виплачених) сум субсидії, які повертаються за вимогою управління до державного бюджету України.
Учасники семінару отримали фахові роз’яснення щодо сплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, наведені приклади по сплаті квитанцій за спожиті житлово-комунальні послуги. На всі питання, які цікавили присутніх, надані вичерпні відповіді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: