На Конотопщині регулярно перевіряють умови проживання дітей у сім`ях, які опинилися у складних життєвих обставинах

 Поділитися

Поділитися в

Директором Конотопського РЦСССДМ та начальником служби у справах дітей, спільно з представником ювенальної превенції, відвідано 7 населених пунктів: с.Шаповалівка, с.Соснівка, с.Заводи, с.Малий Самбір, с.Великий Самбір, с.Дептівка, с.Шевченкове.
Про це повідомляють на офіційному сайті Конотопської РДА,
Під час виїзду було відвідано та перевірено умови проживання 13 сімей, що опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в центрі.
Фахівцями Центру проведено з батьками профілактично – роз’яснювальну роботу щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно – гігієнічних норм проживання, забезпечення належного харчування дітей, недопущення випадків зловживання алкогольними напоями, організації відпочинку та оздоровлення дітей. Дорослі отримали відповідні рекомендації та попередження.
Особлива увага зверталася на інструктаж дітей та батьків на період літніх канікул (дотримання правил дорожнього руху, пожежної безпеки, поводження на воді та ін.). Деяким батькам зроблені суттєві зауваження та встановлені терміни для усунення недоліків.
Є надія, що спільні зусилля, направлені на подолання складних життєвих обставин, які виникли в сім’ях, не будуть марними. Діти повинні виховуватись в сприятливих умовах, які батьки самостійно повинні створювати, – наголосила директор центру Ірина Кучук.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: