На Конотопщині пройшов тиждень права + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Традиційно разом з першим снігом у великі міста та невеличкі села приходить Всеукраїнський тиждень права, об’єднуючи правовими знаннями всіх громадян – від малого до великого.

Нинішній Всеукраїнський тиждень права особливий ще й тим, що світова спільнота відзначає 70-річчя Загальної декларації прав людини – першого і основного документа в історії людства, в якому чітко сформульовані положення про права людини.

Впродовж тижня юстиція Конотопщини активно проводила різноманітні заходи, серед яких особлива увага надавалася зустрічам у навчальних закладах.

У Вирівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Конотопської районної ради спеціалісти державної реєстрації актів цивільного стану особливу увагу звернули на права дітей, роз’яснивши їм у доступній формі важливі питання Загальної декларації прав людини. Не обминули увагою і протидію булінгу, щоб діти могли захистити не тільки себе, а й товаришів від цього ганебного явища.

Разом з цим працівники юстиції здійснили моніторинг документів школярів щодо наявності першого документу держави – свідоцтва про народження.

У цьому навчальному закладі була виявлена 1 дитина ромської національності, яка не має свідоцтва про народження, тепер працівники юстиції допомагають родині оформити перший державний документ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: