На Конотопщині проводять роботу з демобілізованими учасниками АТО

 Поділитися

Поділитися в

Конотопський РЦСССДМ відповідно до покладених на нього завдань здійснює заходи щодо соціальної та психологічної підтримки учасників антитерористичної операції, організації надання їм допомоги з урахуванням визначених потреб.

Спеціалісти центру в постійному режимі проводять моніторинг потреб демобілізованих учасників АТО. Нещодавно директор центру та спеціаліст УСЗН відвідали 5 родин демобілізованих учасників АТО (ООС), які проживають на території Карабутівської, Юрівської та Пекарівської сільських рад, та провели анкетування для визначення їх потреб, зокрема і в отримані пільг, компенсацій, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту» .

Відповідно до чинного законодавства, ці сім’ї учасників АТО (ООС) отримали пільги готівкою на придбання твердого палива та скрапленого газу. Крім того, відповідно до Обласної програми соціального захисту населення на 2017-2021р.р., їх забезпечили і якісними дровами,- зазначила т.в.о. начальника управління соціального захисту населення Конотопської райдержадміністрації Ірина ЄФРЕМЕНКО .

Директор центру Ірина КУЧУК наголосила, що учасники АТО (ООС) це наші герої і захисники, які повертаються додому та потребують посиленої уваги з боку державних органів та допомоги у розв’язані їх проблем. Так стало вже традицією, що вони звертаються до Конотопського РЦСССДМ, де отримують психологічну підтримку та інформаційні матеріали з переліком документів потрібних для оформленням пільг в управлінні соціального захисту населення Конотопської райдержадміністрації.

Джерело: knt.sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: