На Конотопщині провели рейд “Урок”

Освіта, Суспільство | 13:53, 18.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

У районних закладах загальної середньої освіти навчається 1704 дитини. Всі діти  наразі приступили до занять – такий вердикт фахівців профілактичного заходу «Урок», що триває на території району з метою виявлення дітей, які не охоплені організованим навчанням, запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності.

Він мав на меті виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок учбового року та усунення причин і умов, внаслідок яких учні не були охоплені навчанням, запобігання їх бездоглядності та безпритульності, проведена роз’яснювальна робота з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Під час рейду відвідано 4 навчально-виховні-комплекси «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільні навчальні заклади» та 2 родини, в яких проживають 5 дітей шкільного віку. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, їх обов’язків у здобутті дітьми повної загальної середньої освіти. Також перевірено готовність дітей до школи (наявність шкільного одягу, зимового одягу та взуття, канцелярського приладдя, спортивних форм, шкільних ранців тощо).

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: