Художественная ковка

На Конотопщині працюють над формуванням проектів місцевих бюджетів

Влада | 12:22, 5.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

З метою належної організації цього процесу в територіальних громадах фінансовим управлінням Конотопської РДА організовано нараду – навчання з головними бухгалтерами сільських рад району.
Про це повідомляють на офіційному сайті Конотопської РДА
Присутні розглянули основні підходи формування місцевих бюджетів на 2019 рік, зокрема і використання програмно-цільового методу в бюджетному процесі. Проаналізували очікуване виконання місцевих бюджетів за 2018 рік та ряд інших актуальних питань фінансової сфери.
Участь у заході взяли і представники Дубов’язівської та Бочечківської ОТГ.
Як зазначила начальник Фінансового управління Конотопської райдержадміністрації Надія Кривченко, під час складання проектів місцевих бюджетів на 2019 рік, відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, всі місцеві бюджети, в тому числі вперше на рівні сіл, селищ та міст районного значення, будуть застосовувати програмно-цільовий метод бюджетування.
Основна мета заходу – забезпечити своєчасне, повне та якісне складання проектів місцевих бюджетів Конотопського району на наступний рік та підвищити відповідальність усіх учасників бюджетного процесу за їх формування та виконання – наголосила головний фінансист району.
Нагадаємо, що органи виконавчої влади та місцевого самоврядування мають організувати роботу щодо формування проектів місцевих бюджетів на 2019 рік з дотриманням норм бюджетного законодавства та, серед іншого, забезпечити в повному обсязі фінансовим ресурсом обов’язкові видатки на оплату праці працівників бюджетної сфери та на інші захищені статті, врахувати жорсткий режим економного використання енергоносіїв, оптимізувати витрати бюджетних коштів шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: