На Конотопщині працівникам здебльшого платять не менше мінімалки

Суспільство | 08:59, 3.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно у Конотопській РДА відбулось засідання  районної робочої  групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участю районних суб’єктів господарювання.

Під час засідання заслухано звіти представників робочої групи про діяльність і результати їх роботи з виявлення фактів «тіньової» зайнятості.

«Як свідчить аналіз, на сьогодні в районі існує тенденція щодо нарахування роботодавцями району заробітної плати не менше її мінімального рівня, але існують незначні помилки при здачі підприємцями звітності до Пенсійного фонду», – про це повідомила заступник начальника управління УСЗН, начальник управління праці Олеся ОЛЕФІРЕНКО.

За результатами розгляду питань, робочою групою надані рекомендації суб’єктам господарювання Конотопського району щодо спрямування дій на підвищення рівня оплати праці працівників, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, недопущення нелегальної праці та уникнення помилок при подачі звітності до Пенсійного фонду.

«Зайнятість повинна бути легальною. Відсутність цивілізованих трудових відносин позбавляє працівників можливості захищати свої трудові права, зокрема на виплату заробітної плати, пільги, соціальні гарантії, пенсійне забезпечення, тому питання використання найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин із роботодавцем та виявлення фактів «тіньової зайнятості» є на сьогодні одним із пріоритетних завдань – наприкінці зауважила заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО.

 

Джерело: http://knt.sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: