На Конотопщині повним ходом ремонтують дороги + ФОТО

Дороги, Суспільство | 16:00, 7.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про те, які роботи виконано на Конотопщині в сфері ремонту доріг, розповів працівникам районної газети «Сільські горизонти» начальник філії “Конотопський райавтодор” Володимир СИНИЦЯ.

За його словами, в 2018 році зросло фінансування на ремонти доріг, що багато років вже цього потребують і це є результатом плідної співпраці дрізних гілок влади: депутатів різних рівнів, керівників району, сільських голів.

Не так давно завершено ремонт двох відрізків дороги Соснівка – Заводи – Попівка по селу Попівка, де один відрізок протяжністю 1,2 км відремонтовано поточним ремонтом, а інший – протяжністю 2 км – з вирівнюванням асфальтобетоном і нанесенням захисного шару на асфальт спеціальною машиною – комбайном КД-3. Вартість ремонтних робіт склала відповідно 6,8 та 1,6 млн грн. Роботи виконувались на замовлення Служби автомобільних доріг в області.

Виконано поточний і середній ремонт двох відрізків дороги Шевченкове – Великий Самбір – Дептівка, загальною протяжністю 1120 м на суму близько 3,4 млн.грн: 520 м – по с.Шевченкове поточним і середнім ремонтом та 600 м – з нанесенням поверхневої обробки і вирівнюючого шару. Відремонтовано 400 м на початку автошляху Шевченкове – Дубов’язівка, вартість робіт – 322 тис. грн.

Витрачено 4,4 млн.грн. на поточний і середній ремонт доріг Вирівської сільської ради: 420 м дороги на під’їзді до с.Таранське протяжністю, відрізок автошляху протяжністю 520 м по селу Сарнавщина.

Проведено ремонт частини автошляху Козацьке – Путивль по селу Козацьке, поточним і середнім ремонтом відремонтовано 700 метрів дороги (вартість 4,1 млн грн.) та з нанесенням поверхневої обробки – 3 км дороги на суму 3 млн грн.

Також, як і щороку, приділялась увага проведенню ремонту доріг державного значення Конотоп – Суми, Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин по всій їх протяжності по Конотопському району, на що використано близько 6 млн грн.

При співпраці з сільськими радами та за умови фінансування ремонтних робіт з сільських бюджетів і за кошти обласного бюджету на замовлення Служби автомобільних доріг ремонтувались автошляхи місцевого (територіального) значення: виконано ремонт відрізка дороги В’язове – Конотоп – Буринь – Чумакове протяжністю понад 7 км по с.В’язове, та В’язове – Совинка – Червоний Яр протяжністю близько 6 км; здійснено поточний і дрібний ремонт відрізка дороги Соснівка – Малий Самбір – Голінка.

На замовлення Служби автомобільних доріг відремонтовано відрізки дороги Конотоп-Вирівка-Присеймів’я, Кошари-Михайло-Ганнівка – виїзд на автодорогу Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин.

У цьому році планується виконати на 4 млн грн поверхневу обробку дорожного покриття відрізка дороги державного значення Батурин-Конотоп-Суми та, за умови фінансування, – відрізка дороги Сім’янівка-Дубов’язівка-Курилівка-Сулими.

На сьогодні працівники філії “Конотопський райавтодор” вже почали підготовку до роботи в осінньо-зимовий період. Проводиться аналіз минулорічного зимового періоду, розробляється комплекс заходів, щоб і в умовах погіршення погоди та холодів забезпечувати проїжджу здатність доріг.

Джерело: Конотопська РДА

Фото: на сайті Конотопської РДА

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: