На Конотопщині посилять заходи щодо недопущення занесення африканської чуми свиней

Суспільство | 12:02, 29.02.2016
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопському районі відбулось засідання Державної надзвичайної  протиепізоотичної комісії. Йшлося про виконання заходів з недопущення африканської чуми на територію Конотопського району.

Під час засідання заступник начальника управління ветеринарної медицини в Конотопському районі Олександр Гарбуз доповів про епізоотичну ситуацію щодо АЧС в Україні, Сумській області та у Конотопському  районі. Про виконання попередніх рішень комісії при РДА з профілактики та заходів боротьби з африканською чумою свиней у районі розповіли учасникам зібрання представники ДП „Конотопський лісгосп”, ДП „Конотопський агролісгосп”, Філій „Конотопський райавтодор”, „Конотопська” СТОВ „Надія”, „Жовтневе” ТОВ „АГРО-ПОЛІС”.

По завершенню засідання учасниками було прийнято рішення щодо посилення державного ветеринарно-санітарного нагляду за АЧС. Зокрема, доручено забезпечити неухильне виконання попередніх рішень; здійснювати контроль за переміщенням живих свиней і продукції з них на території району, не допускаючи переміщення без ветеринарних документів; посилити заходи щодо припинення діяльності стихійних ринків та інших невстановлених місць торгівлі та реалізації живих тварин і сировини з них. Також вирішено продовжити роботу по депопуляції диких кабанів  на території Конотопського району.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: