Художественная ковка

На Конотопщині планують впровадити щотижневі “чисті четверги”

Влада, Суспільство | 09:12, 8.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Глава Конотопської РДА Микола Горбенко провів нараду з селищним та сільськими головами, де обговорили ряд суспільно-важливих питань.

Про це повідомляє прес-служба райдержадміністрації.

Серед них – забезпечення реальної безбар’єрності для маломобільних груп, боротьба зі сміттям, вуличне освітлення, нормативна грошова оцінка землі, субсидії, осінній призов.

Начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО вкотре зауважила селищному та сільським головам на вирішенні питання організації забезпечення доступності до об’єктів соціальної інфраструктури осіб з обмеженими фізичними можливостями. «Реалізація прав таких людей безпосередньо пов’язана з доступністю будинків, приміщень, вулиць, інфраструктури, тому наше завдання – привести до державних будівельних норм існуючі об’єкти, а там, де досі відсутня реальна безбар’єрність, при формуванні місцевих бюджетів на 2019 рік врахувати кошти на потрібне облаштування», – відмітила посадовець.

Зупиняючись на проблемному питанні вивезення твердих побутових відходів, головний архітектор відмітила, що найперше з чого потрібно починати боротьбу зі сміттям є його сортування, котре залежить саме від кожного, без виключення, мешканця.

«Роздільний збір сміття повинен стати для нас повсякденною справою, і якщо ми почнемо усвідомлювати важливість і користь сортування сміття, це дасть можливість уникнути екологічної катастрофи», – підкреслив Микола ГОРБЕНКО.

Керівникам ОТГ та сільським головам було рекомендовано започаткувати практику щотижневих «чистих четвергів» задля прибирання прилеглих територій.

Також очільникам територіальних громад Людмила ЗЕРНИЧЕНКО вкотре наголосила на облаштуванні вуличного освітлення, виконуючи не тільки функцію комфорту, а й створюючи безпеку, особливо у зимовий темний час доби. Тому, необхідно провести моніторинг існуючих приладів освітлення та привести їх у відповідність.

Начальник УСЗН райдержадміністрації Ірина ЗАЇКА зупинилась на новому у законодавстві стосовно порядку призначення субсидій на опалювальний період.

Також обговорили продовження роботи щодо замовлення та виготовлення нормативнї грошової оцінки земельних ділянок населених пунктів, виконанні планових показників проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2018 року, термін якого продовжено до кінця грудня.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: