На Конотопщині питання легалізації зарплати тримають на постійному контролі

Суспільство | 11:15, 26.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

24 та 25 квітня поточного року на Конотопщині відбулись засідання районної робочої групи із питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та легалізації зайнятості населення.

На порядку денному – стан погашення боргових зобов’язань найбільшим боржником міста Конотопським механічним заводом ХДАВП та перспективи покращення фінансово-економічного стану підприємства. 26 суб’єктів господарювання, у яких наявні ризики використання праці неоформлених працівників надали пояснення причин з яких вони потрапили в перелік «ризикових».

Результатом спільних превентивних заходів членів комісії та представників об’єднаних територіальних громад, направлених на дотримання норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників у поточному році, є збільшення заробітної плати 30 найманим працівникам та легалізація 14 робочих місць.

Цьогорічне гасло Всесвітного дня охорони праці «Безпечне та здорове майбутнє праці» неможливо забезпечити без легальної зайнятості. Адже тільки працівнику, який працює легально, гарантується право на безпечні та здорові умови праці.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: