На Конотопщині перевіряли сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах

 Поділитися

Поділитися в

Фахівцями служби у справах дітей РДА спільно з Конотопським РЦСССДМ, представниками ювенальної превенції та територіальних громад проведені профілактичні рейди на території Дептівської, Кошарівської Карабутівської, Михайлоганівської сільських рад.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

У ході виїздів відвідано 6 родин, які перебувають в складних життєвих обставинах, 1 опікунську родину, 1 дитячий будинок сімейного типу Дементьєвих та проведена бесіда з батьком, який ухиляється від виконання батьківських обов’язків.

Під час перевірки обстежений санітарно-гігієнічний стан помешкання, забезпеченість дітей одягом та взуттям, продуктами харчування.

За результатом рейдів складено акти обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, одній родині надана матеріальна допомога у вигляді вжиткових речей.

З батьками проведено бесіди щодо адміністративної відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків, акцентовано на дотриманні проблемними родинами здорового способу життя, створенні належних умов для проживання та розвитку дітей, попередженні насилля в сім’ї, торгівлі дітьми.

Представниками профільних служб встановлені терміни для усунення недоліків та приведенні житлових приміщень у задовільний стан.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: