На Конотопщині перевірили як живуть діти у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах та АТОвці

Суспільство | 10:00, 26.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Працівники Конотопського РЦСССДМ, служби у справах дітей райдержадміністрації та УСЗН відвідали сім’ї, які перебувають у СЖО та сім’ї учасників АТО в селах Землянка та Грузьке

Фахівці зустрілися з батьками малолітніх дітей та провели профілактичні бесіди щодо створення відповідних умов для проживання та належного виховання дітей.

Батьків було попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо своїх неповнолітніх дітей.

Під час спілкування з членами сімей учасників АТО вкотре наголошувалося на важливості санаторно-курортного оздоровлення та психологічній реабілітації, роз’яснено процедуру постановки на квартирний облік.

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах та сім’ями учасників АТО – пріоритетні напрями діяльності Конотопського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«У напрямку роботи з СЖО одним з найголовніших чинників є раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги. Адже всебічний розвиток дітей тісно пов’язаний з умовами, в яких вони зростають» – зазначила директор центру Ірина КУЧУК.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: