Художественная ковка

На Конотопщині отруїли землю дустом

ВАЖЛИВО!, Екологія | 17:00, 14.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

До Державної екологічної інспекції в Сумській області надійшло звернення від жителів с. В’язове Конотопського району про незаконне переміщення непридатних до застосування пестицидів зі складу, розташованого на в’їзді в населений пункт, в іншу сторону села – на територію колишньої птахоферми.

Заявники скаржилися на специфічний запах, розсипання пестицидів на сільську дорогу і забруднення ними грунту.

При обстеженні ділянки поблизу колишньої птахоферми, що знаходиться за межами с. Совинка, виявлено розміщення речовин біло-сірого кольору з характерним хімічним запахом.

Фахівцями інспекції було відібрано проби грунту з земельної ділянки, на якому розміщуються зазначені речовини. За результатами лабораторних досліджень у відібраних пробах встановлено перевищення вмісту забруднюючих речовин в 1,5 – 2 рази по ДДТ і ДДД ( «дуст» і продукти його розпаду), що свідчить про забруднення земель.

Після отримання інформації від органів Госгеокадастра по нормативно-грошову оцінку земель, інспекцією буде розрахований розмір збитку, зумовленого забрудненням земельних ресурсів загальною площею 0,648 га.

Крім того, за даним фактом інспекцією будуть спрямовані всі наявні матеріали до правоохоронних органів для встановлення осіб, винних у скоєнні вказаного правопорушення, та вжиття відповідних заходів у межах компетенції, повідомляє прес-служба відомства.

Джерело: dancor.sumy.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: