На Конотопщині освітяни вчились, як протидіяти торгівлі людьми

Освіта, Суспільство | 09:00, 28.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

У ході районного практичного семінару з елементами тренінгу заступники директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти району та педагоги, які відповідають за виховну роботу розглянули основні теоретичні й практичні аспекти впровадження програми виховних заходів з протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Увазі учасників заходу, що тривав у приміщенні Соснівського НВК імені А.Шульги, були представлені тренінгові заняття в 7 класі «Торгівля людьми як небезпека» (Демченко Л.П., класний керівник 7 класу)  та  «Торгівля людьми. Як не стати жертвою?»  (Гудименко Т.В., класний керівник 8 класу).

Окрім  того, педагоги взяли участь у заняттях з елементами тренінгу «Торгівля людьми. Як не стати  жертвою?» (Каліна І.А., заступник директора знавчально-виховної роботи) та «Громадянська позиція» за курс 11 класу Програми (Козловська І.С., методист районного методичного кабінету).

Підбиття підсумків семінару та формування «піраміди» позитивних вражень відбулось під час вправи «Зоряний Всесвіт» (очікування-результат).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: