На Конотопщині органи місцевого самоврядування найбільше допомагають медзакладам “первинки”

Медицина, Реформи | 10:20, 6.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації, в області 71 заклад уклав договори з Національною службою здоров’я України про надання медичної допомоги. За січень 2020 року від Національної служби здоров’я України заклади отримали коштів на загальну суму 41 млн. гривень, що становить 84% від бюджету на первинну ланку.

За січень 2020 року від Національної служби здоров’я України заклади отримали коштів на загальну суму 41 млн. гривень, що становить 84% від бюджету на первинну ланку.

Разом з тим місцеві органи влади продовжують виділяти кошти на підтримку медзакладів. Так, найбільшу фінансову підтримку медичним закладам первинної ланки надають органи місцевої влади Конотопського та Роменського районів (30,2% та 54,7% від бюджетів медзакладів відповідно), об’єднані територіальні громади смт Шалигине – 52% та с.Береза – 40,9% Глухівського району, с. Бочечки – 36,1% Конотопського району, с. Комиші – 58,8% та смт Чупахівка – 36,0% Охтирського району, с. Постольне – 49,4%, с. Верхня Сироватка – 39,7%, с. Нижня Сироватка – 36,2%, смт Хотінь – 34,8%, с. Бездрик – 38,1% та с. Миколаївка – 41% Сумського району.

Довідково. Із 71 закладу охорони здоров’я, що уклали договори з НСЗУ, комунальної форми власності – 50, у тому числі 2 обласних (обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення, обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань), та Сумська центральна районна клінічна лікарня.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: