На Конотопщині обрали лідера читання

 Поділитися

Поділитися в

У приміщенні районної бібліотеки зібралися найактивніші, найерудованіші читачі Конотопського району на І тур Всеукраїнського конкурсу «ЛІДЕР ЧИТАННЯ», що пройшов у форматі святкового бібліоефіру.

Про це повіомлє Конотопська РДА.

Цього дня заклад перетворився на радіостудію «БібліоFМ». Ведучі святкового радіоефіру Ірина СЛИЗЬКА та Тетяна КИСЕЛЬОВА протягом ефіру приємно дивували, відповідали на запитання радіослухачів.

Присутні мали змогу переглянути бібліотечний прогноз погоди, ознайомитись з бібліотечними та читацькими новинами, новинами книжкових рекордів на хвилях радіо «БібліоFM», взяти участь у рубриці «Весела перерва», де довелось розшифрувати «перекручені» читацькі запити.

За версією радіослухачів «БібліоFМ» та sms-повідомленнями, які були отримані під час святкового ефіру, було складено список кращих книг для підлітків.

Під час прямого бібліоефіру за звання «Лідера читання» змагалися користувачі сільських бібліотек – ті, хто багато читає та є активним учасником програм з підтримки читання і бібліотечних заходів.

Загалом у конкурсі взяли участь 8 найактивніших користувачів сільських бібліотек Конотопського району (учні 6-7 класів): Баженов Данііл (Кузьківська сільська бібліотека), Гайдамака Дар’я (Тулущанська сільська бібліотека), Лукашова Аліна (Духанівська сільська бібліотека), Пушкар Юлія (Шаповалівська сільська бібліотека), Січкар Яна (Вирівська сільська бібліотека), Хоменко Олексій (Привокзальна сільська бібліотека), Черевко Анастасія (Вирівська сільська бібліотека), Черкасова Вероніка (Юрівська сільська бібліотека).

За умовами Конкурсу учасники представили на розгляд журі буктрейлери та електронні презентації, створені за мотивами своїх улюблених творів та презентували візитні картки «Лідера читання». Виступи учасників підкорили усіх присутніх своєю відвертістю, емоційною подачею, вмінням коротко та влучно презентувати самого себе, як лідера читання.

Під час «Літературної вікторини» конкурсанти мали можливість продемонструвати коло свого читання, знання сучасної української та світової дитячої літератури.

За результатами оцінювання набрали найбільшу кількість балів і отримали звання переможця Олексій Хоменко та Юлія Пушкар, які у вересні 2019 року представлять Конотопський район на обласному турі у Сумській обласній бібліотеці для дітей.

Приз глядацьких симпатій отримали Дар’я Гайдамака та Вероніка Черкасова.

Завершилось свято виступом директора районної бібліотеки Світлани ПАНЧЕНКО, яка щиро подякувала всім учасникам за участь у творчому змаганні та побажала і надалі брати участь у подібних заходах.

Спонсором конкурсу виступив голова правління ПАТ «Р-п Шевченківський» М.Зінченко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: