На Конотопщині обговорили нагальні проблеми аграріїв

Аграрний сектор | 15:24, 25.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

У приміщенні Конотопської РДА відбулося спільне засідання представників районної влади, керівників фермерських господарств Конотопського району та представників ГО «Пасічники посеймів’я».
Про це повідомляють на сайті Конотопської РДА.
Присутні обговорили питання співпраці і трьохсторонньої взаємодії у підтримці фермерських господарств в Конотопському районі та сприянню розвитку галузі бджільництва.
Під час зустрічі присутні розглянули та отримали фахові відповіді на ряд питань, що стосувались використання сільськогосподарських земель, пенсійного забезпечення як членів фермерського господарства, так і людей, які працюють за наймом. Фермерам наголошено на виконанні чинного законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками: практика працевлаштування застрахованих осіб за цивільно-правовими договорами та нарахування заробітної плати застрахованим особам за основним місцем роботи в розмірі менше мінімального.
Зосередили увагу і на дотриманні встановлених вимог під час обробки полів отрутохімікатами.
Також відбувся діалог керівників фермерських господарств з пасічниками району, під час якого розглянули питання взаємодії під час проведення обробітку полів з метою недопущення загибелі бджіл.
За підсумками зустрічі присутні ухвалили основні напрямки подальших спільних дій та вирішили проводити регулярні консультації щодо розширення методичної та інформаційної співпраці.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: