Художественная ковка

На Конотопщині обговорили безпеку перевезення громадян

Безпека, Транспорт | 13:48, 19.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Представники районної влади, патрульної поліції та перевізники обговорили основні засади комплексу профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима -2019, що проводяться у Конотопському районі з 11 листопада.

Триватимуть заходи протягом місяця. Їх мета – забезпечення безпеки перевезень пасажирів, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування в зимовий період.

Старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції Микола КОЛЄСНІК звернув увагу перевізників району(«Корунд-С», ФОП Шишканов, ФОП  Хитренко, ФОП Дубінін та ФОП Одинцов) на дотриманні вимог безпеки перевезень відповідно до вимог чинного законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень  в зимовий період.

Також Микола КОЛЄСНІК наголосив, що протягом поточного року Департаментом патрульної поліції України було ініційовано ряд профілактичних заходів під умовною назвою «Перевізник». За період відпрацювання виявлено значну кількість адміністративних порушень, допущених водіями автобусів. До адміністративної відповідальності притягнуто посадових осіб, відповідальних за технічний стан та наявність відповідних документів у водіїв автобусів, що виїхали на лінію.

Вкотре наголошую на безумовному дотриманні перевізниками, підприємством автомобільного транспорту безпеки дорожнього руху та вимог чинного законодавства,   акцентував перший заступник голови Конотопської райдержадміністрації Андрій САХНО.

Джерело: knt.sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: