На Конотопщині – найкращі показники з усиновлення по Сумській області

Суспільство | 16:09, 21.02.2016
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопському районі представники служби у справах дітей та РЦСССДМ разом з прийомними батьками та батьками-вихователями в ході засідання «круглого столу» обговорили тему спільних дій в інтересах дітей.
Як зазначила начальник служби у справах дітей Конотопської районної державної адміністрації Тетяна Точиленко, саме національне усиновлення – найкраща форма влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На даний час у районі існує 2 дитячі будинки сімейного типу та 6 прийомних сімей.
Конотопський район має найкращі показники з усиновлення по Сумській області: тільки протягом 2015 року з первинного обліку служби у справах дітей усиновлено 5 діток. Майже вдвічі зріс показник влаштування дітей-сиріт під опіку, піклування громадян. Створено одну прийомну сім’ю, куди влаштовано 1 дитину. «Децентралізація влади, адміністративно-територіальна реформа потребують кардинальних змін в даному напрямку і нового дієвого механізму, тож майбутнє – за патронатними сім’ями, що передбачають собою тимчасовий догляд і виховання дитини, яка опинилась в складних життєвих обставинах та потребує захисту», – підкреслила посадовець.
Учасники зібрання переглянули пізнавальну презентацію «Щасливі миттєвості життя нашої родини», ознайомились із законодавчими моментами щодо отримання пільг та субсидій сім’ями, що виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також було переглянуто фільм Ролана Бикова «Я сюда никогда не вернусь. Люба» – про трагічну долю дитини, яка виховувалась в асоціальній сім’ї.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: