На Конотопщині на Великдень проводили майстер-класи, конкурси та святкові програми

 Поділитися

Поділитися в

Ряд заходів, пов’язаних з історією та традиціями святкування Великодня, пройшов в закладах культури району.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Серед них – святково-розважальні програми, майстер-класи з писанкарства та конкурси на кращу писанку, книжково-ілюстративні виставки, адже Великдень – свято весняного оновлення природи, що очищає людей, робить їх добрішими та щирішими.

Саме тому у цей час особливо відчувається потяг до всього прекрасного, з’являється натхнення, прагнення до творчості, наснаги.

Зокрема, організовані цікаві святково-розважальні програми («З Великоднем, будьте здорові» (Соснівський сільський будинок культури), «Світле свято – Великдень» (Карабутівський сільський клуб).

У Шаповалівському та Чорноплатівському сільських будинках культури, Землянському сільському клубі відбулися майстер-класи з писанкарства та конкурси на кращу писанку, під час яких усі бажаючі мали можливість ознайомитися та освоїти основні принципи створення писанок, проявивши неабияку фантазію та талант.

Про походження свята та традиції його відзначення в різних куточках планети, особливості українського Великодня дізналися гості В.Самбірської сільської бібліотеки, які переглянули віртуальну розвідку «Великдень: традиції світу», презентовану бібліотекарем В.ГОРКУШЕЮ.

Різноманітні та цікаві тематичні матеріали були представлені на книжково-ілюстративних виставках: «Великодні обряди, повір’я та прикмети» (Духанівська сільська бібліотека), «Христос воскрес! Славімо його!» (Карабутівська сільська бібліотека), «Паска красна день вітає» (М. Самбірська сільська бібліотека), «Великдень – свято радості» (Сарнавська сільська бібліотека та сільський клуб) та тематичних полицях: «Світло Пасхальної свічки» (Землянська сільська бібліотека), «Лунають Великодні дзвони» (Тулущанська сільська бібліотека) та інші.

Працівниками районної бібліотеки організовано виставку-інсталяцію «Великдень іде – свято в душі несе», на якій представлена література про звичаї та традиції нашого народу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: