На Конотопщині на утримання корів видаватимуть дотації у сумі від 300 до 2,5 тис. грн.

 Поділитися

Поділитися в

Заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА провів відеоселекторну нараду, під час якої обговорили порядок отримання державної дотації та кінцеві терміни подання документів.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Участь у засіданні взяли т.в.о. голови Конотопської РДА Андрій САХНО, очільники територіальних громад району , представники відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

«Наша мета, щоб домашні господарства і юридичні особи Сумщини отримали дотації від держави у повному обсязі. І органи самоврядування мають сприяти ідентифікації молодняку великої рогатої худоби. Окрім цього, має бути достатня поінформованість власників тварин, кожен має знати про державні програми підтримки. Терміни вже спливають, тому необхідно працювати активніше», – наголосив Микола Подопригора.

Директор департаменту агропромислового розвитку Олександр МАСЛАК зазначив: «Кінцевий термін подання заявок на отримання дотацій – 1 травня 2018 року. Для цієї дати необхідно подати у міську, сільську або селищну раду відповідні документи: паспорт, який засвідчує особу громадянина України, ідентифікаційний код, договір про відкриття рахунку в банку, паспорт на ВРХ».

Він нагадав, що отримання державної дотації передбачено програмою підтримки галузі тваринництва, що затверджена Кабміном України. І дотації мають право отримати усі, хто зареєструє тварину, якій на 1 травня буде 5 місяців і один день – за таку худобу видаватимуть 300 гривень. Якщо ж молодняк буде старшого віку, то дотація нараховуватиметься з урахуванням відповідної вікової групи. 2500 тисячі гривень отримають за худобу, якій на 1 травня буде 13 місяців і один день. Такі заходи проводяться з метою стимулювання вирощування молодняка у приватних господарствах населення.

Більш детальна інформація про отримання дотацій та усі необхідні форми документів знаходяться за посиланням: http://minagro.gov.ua/uk/support_apk?tid_hierachy=1394

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: