На Конотопщині молока отримали майже на 11% більше, м’яса – на 45% менше

 Поділитися

Поділитися в

У ході 25 сесії Конотопської районної ради, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Конотопської РДА Надія ОЛІЙНИК, звітуючи про виконання за І квартал поточного року Програми економічного і соціального розвитку, акцентувала увагу на досягнутих кількісних та якісних показниках роботи в різних галузях економіки та соціальної сфери.

Так, загальний обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) за січень-березень 2018 року зріс майже в 2 рази, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, і склав 20751,8 тис. грн.

В агропромисловому комплексі Конотопського району спостерігалось зростання виробництва в молочному скотарстві та зменшення виробництва м’яса.

За перші три місяці поточного року вироблено 7841 т молока, що на 10,8 % більше аналогічного показника минулого року за рахунок підвищення продуктивності корів.

Реалізовано худоби та птиці на забій у живій вазі 265 т, що на 45,2% менше відповідного минулорічного показника.

Посадовець зазначила, що для стимулювання розвитку підприємницької діяльності за пріоритетними для Конотопського району напрямками, відповідно до затвердженої районної програми, з районного бюджету в 2018 році виділено 400,0 тис. грн. для надання суб’єктам малого підприємництва часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

Впродовж січня-березня 2018 року за наданням різних видів допомог до управління соціального захисту населення Конотопської РДА звернулося 3058 жителів району.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: