На Конотопщині “мобільний офіс” вже об’їхав 16 населених пунктів

Влада, Суспільство | 15:00, 9.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

У складі робочої групи працюють представники управління соціального захисту населення Конотопського району на чолі з заступником голови РДА Тетяною ШЕРУДИЛО.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

У зв’язку з тим, що з 1 січня 2019 року в Україні запроваджено механізм монетизації субсидій, а з березня розпочалась її виплата в готівковій формі, у населення району, зокрема пенсійного віку, виникає багато питань, що потребують роз’яснення.

Як змінилася система видачі субсидій і як все працює пояснюють на зустрічі з сільськими жителями представники райдержадміністрації. Посадовці вже відвідали 16 населених пунктів району, надані  роз’яснення 227 особам.

Під час зустрічі, жителі району мають можливість обговорити з представниками влади і актуальні питання життєдіяльності своїх громад. Одночасно забезпечена і зустріч сільських мешканців пенсійного віку з фахівцями  Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду, які надають інформативну допомогу про порядок призначення та перерахунку пенсій з березня 2019 року та залучення  до реєстрації на веб-портал та добровільне пенсійне страхування.

 Робота «мобільного соціального офісу» в селах району триває.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: