На Конотопщині майже 11 тисяч боржників за послуги розподілу газу ризикують залишитись без ресурсу на зиму

ВАЖЛИВО!, Споживач | 14:47, 7.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

До початку опалювального сезону в м.Конотоп та Конотопському районі заборгували за доставку газу 10,9 тисяч домогосподарств. До недобросовісних платників буде застосовано стягнення боргів у судовому порядку, тож клієнти можуть понести додаткові фінансові витрати.

Також неплатежі ставлять під загрозу отримання споживачами житлової субсидії. АТ «Сумигаз» передає управлінню соціального захисту населення списки клієнтів, у яких наявна заборгованість більше трьох місяців. У разі несплати такої заборгованості житлова субсидія на опалювальний сезон не призначатиметься.

«Послуга розподілу газу полягає насамперед у тому, що кожен має на своєму газовому устаткуванні належний тиск для регулярної роботи усіх приладів. Отже, коли ми говоримо «плата за доставку», то йдеться про безпечне та безперебійне газопостачання для всіх споживачів», – відзначає технічний директор АТ «Сумигаз» Микола Мурчич.

АТ «Сумигаз» просить клієнтів відповідально підійти до початку опалювального сезону та дотримуватись платіжної дисципліни, оскільки своєчасна оплата за доставку газу – це гарант безпеки й комфорту в сезон низьких температур.

Сплатити за доставку газу можна онлайн за допомогою сервісів 104.ua. Одні з найпопулярніших серед споживачів газу – вайбер і телеграм-боти 7104ua. З їхньою допомогою можна передавати показники лічильників газу та переглядати їх історію, перевіряти нарахування та архів сплат, завантажувати квитанції та сплачувати за розподіл газу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: