На Конотопщині малий бізнес підтримають копійкою

 Поділитися

Поділитися в

Про це зазначила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Надія ОЛІЙНИК під час засідання Ради підприємців за участі першого заступника голови РДА Андрія САХНА.

«Конотопською райдержадміністрацією оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах», – пояснила посадовець.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін до 11 квітня 2018 року подати відповідні документи до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради.

Засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва відбудеться 25 квітня 2018 року о 10 годині в залі засідань Конотопської районної державної адміністрації.

Також Надія ОЛІЙНИК ознайомила суб’єктів господарювання району зі змінами, що відбулись у програмі розвитку малого та середнього підприємництва в Конотопському районі на 2017 – 2020 роки.

У формі змістовного діалогу підприємці отримали відповіді на хвилюючі питання.

На завершення Андрій САХНО наголосив, що робота органів влади й надалі буде направлена на підтримку та розвиток малого та середнього бізнесу в районі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: