На Конотопщині легалізували 99 робочих місць

Влада, Суспільство | 11:03, 17.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Під головуванням заступника голови Конотопської районної державної адміністрації, голови робочої групи Тетяни ШЕРУДИЛО відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду Алла БАЧАЛ поінформувала присутніх про стан дотримання роботодавцями Конотопського району норм трудового законодавства, результати проведеної роботи членами робочої групи, спрямованої на виявлення фактів «тіньової» зайнятості та заробітної плати станом на 01.12.2018 року, а також вжиті заходи щодо запобігання використання роботодавцями району нелегальної праці.

На засіданні були заслухані пояснення фізичних осіб-підприємців, в яких були зафіксовані випадки нарахування у вересні 2018 року заробітної плати працівникам на рівні менше мінімальної. Надані пояснення прийняті до уваги членами робочої групи та внесені відповідні рекомендації.

Посадова особа Дубов’язівської селищної ради (ОТГ), на яку покладені обов’язки інспектора з праці Наталія ІВАЩЕНКО ознайомили учасників зібрання з результатами опрацювання «потенційно ризикових» списків суб’єктів господарювання, що діють на підвідомчій території, наданих Конотопським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області та підвела підсумки роботи за 2018 рік.

Про результати роботи районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення доповіла голова робочої групи Тетяна ШЕРУДИЛО. Зокрема посадовець наголосила, що протягом 2018 року проведено 11 засідань, на яких заслухані пояснення 101 суб’єкту господарювання Конотопського району.

За результатами проведених засідань згідно наданої інформації Конотопським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області підвищено заробітну плату до (або більше) рівня мінімальної 143 працюючому, зменшено кількість договорів цивільно-правового характеру на 65, легалізовано 99 робочих місць.

«Тільки скерувавши спільні зусилля, ми зможемо налагодити постійний і ефективний діалог з роботодавцями, працівниками та контролюючими органами, метою якого є попередження штрафних санкцій і підвищення рівня соціальної захищеності працівників», -наголосила Тетяна ШЕРУДИЛО, підсумовуючи результати засідання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: