На Конотопщині команди з Киева, Харкова та Конотопа грали у хокей на роликах + ФОТО, ВІДЕО

Знай наших!, Спорт | 17:07, 10.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

9 серпня завершився перший турнір серед ветеранів по хокею на роликах, який проходив на арені Аграрного ліцею. Команда “Фенікс” (Попівська ОТГ), перегравши у півфіналі команду міста Харків 1-0, вийшла у фінал, де зустрілась з переможцем іншого півфіналу командою Києва.
У фінальній зустрічі наприкінці першого періоду гості відкрили рахунок, другий період пройшов без голів, але у третьому наші хокеїсти зрівняли рахунок, а потім забили й переможний гол та стали переможцями турніру Перед цим перемогу у матчі за 3 місце одержала команда Чугуєва над харків’янами.
Команді-переможцю був вручений кубок та медалі, всі команди, що приймали участь були нагороджені грамотами та почесними призами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.