На Конотопщині грали у “Лазертаг” + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Відчути себе захисниками України і потримати в руках справжній автомат Калашникова, пройтись по канату та постріляти з оснащених лазером ігрових автоматів у ході гри “Лазертаг” мали нагоду учні Бочечківського і Козацького НВК під час патріотичного заходу, що проходив під гаслом «За Україну!».

Про це повідомляє Конотопська РДА.

У змаганнях, що проводились на території мальовничого парку колишнього маєтку княгині Львової, брали участь 12 команд учнів Бочечківського НВК від 5 до 11 класів та дві команди вчителів – «Комета» Козацького НВК і «Вікторія» Бочечківського НВК.

Під час гри діти демонстрували силу і спритність, вміння влучно стріляти. Всі учасники швидко опанували правила лазертагу і демонстрували вдалі моменти. Особливо цікавим було змагання команд вчителів.

І хоча перемогу виборола команда «Комета», члени команди «Вікторія» продемонстрували достойну гру, не залишивши байдужими нікого з глядачів.

У той час, коли на ігровому полі перебували дві команди, діти з інших гуртів пробували свої сили в збиранні й розбиранні автомата Калашникова, опановуванні канатного шляху та метанню фрисбі.

Відчуття азарту й задоволення на обличчях дітвори, яка цього дня долучилась до сучасного активного, цікавого і змістовного відпочинку, стали найкращою подякою організаторів військово-патріотичного дійства.

УЧНІ БОЧЕЧКІВСЬКОГО І КОЗАЦЬКОГО НВК ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОМУ ТУРНІРІ «ЛАЗЕРТАГ».

УЧНІ БОЧЕЧКІВСЬКОГО І КОЗАЦЬКОГО НВК ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОМУ ТУРНІРІ «ЛАЗЕРТАГ». Відчути себе захисниками України і потримати в руках справжній автомат Калашникова, пройтись по канату та постріляти з оснащених лазером ігрових автоматів у ході гри лазертаг мали нагоду учні Бочечківського і Козацького НВК 25 квітня під час патріотичного заходу, що проходив під гаслом «За Україну!». У змаганнях,що проводились на території мальовничого парку колишнього маєтку княгині Львової, брали участь 12 команд учнів Бочечківського НВК від 5 до 11 класів та дві команди вчителів – «Комета» Козацького НВК і «Вікторія» Бочечківського НВК.Під час гри діти демонстрували силу і спритність, вміння влучно стріляти. Всі учасники швидко опанували правила лазертагу і демонстрували вдалі моменти. Особливо цікавим було змагання команд вчителів. І хоча перемогу виборола команда «Комета», члени команди «Вікторія» продемонстрували достойну гру, не залишивши байдужими нікого з глядачів. У той час, коли на ігровому полі перебували дві команди, діти з інших гуртів пробували свої сили в збиранні й розбиранні автомата Калашникова, опановуванні канатного шляху та метанню фрисбі.Відчуття азарту й задоволення на обличчях дітвори, яка цього дня долучилась до сучасного активного, цікавого і змістовного відпочинку, стали найкращою подякою організаторів військово-патріотичного дійства.відеол телеканал КСТ: https://www.youtube.com/channel/UC3wI3vAdVHasDtOKaT5BL1w

Опубліковано Конотопська районна державна адміністрація Неділя, 5 травня 2019 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: