На Конотопщині готуються до нового навчального року

Освіта | 13:23, 20.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Актуальні питання впровадження в районі Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» знаходяться на постійному контролі Конотопської районної державної адміністрації, відділу освіти.

Першочерговим завданням сьогодення є забезпечення сучасного освітнього простору для майбутніх першокласників.

Відповідно до прогнозованих показників до шкіл району у 2019-2020 навчальному році прийдуть 125 учнів першого класу.

Облаштування нового освітнього середовища здійснюється за кошти бюджетів усіх рівнів –державного, районного та сільських бюджетів.

Для майбутніх першачків за кошти державного бюджету, за сприяння народного депутата України Миколи Лаврика, придбано меблі для 10 закладів освіти (Великосамбірський НВК, Попівські НВК, Соснівський ОК «ліцей-ЗДО» імені Анатолія Шульги, Тулущанський НВК, Шаповалівська філія Соснівського ОК «ліцей-ЗДО», Кошарівський, Шевченківський, Юрівський, Малосамбірський НВК: м’які куточки (6 модулів), одномісні парти, столи для вчителя, шафи для паперів,шафи для іграшок.

У повному обсязі забезпечені всі 15 класів класних кімнат мультимедійними комплексами,до яких входить інтерактивна дошка, проектор, ноутбуки для вчителя, принтери, нетбуки для учнів. Всього витрачено 1 792 992 грн. з районного бюджету.

Ведеться робота по замовленню дидактичного матеріалу для організації освітнього процесу у 1 та 2 класах, на придбання якого передбачено 128121 грн. кошти субвенції з державного бюджету.

Замовлено музичні інструменти для Юрівського НВК та Попівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ» за кошти державного бюджету.

Проведена значна робота по забезпеченню меблями та обладнанням кабінетів майбутніх першокласників Гружчанською сільською радою (53000 грн.), В’язівською сільською радою(42000 грн.), Карабутівською сільською радою (15000 грн.), Шевченківською сільською радою (20000 грн.), Землянською сільською радою(10000 грн.), Великосамбірською сільською радою(60000 грн.),Попівською сільською радою 4000 грн., Малосамбірською сільською радою (60000 грн.), Присеймівською сільською радою (30000 грн.), Кошарівською сільською радою(5000 грн.), Пекарівською сільською радою(5000 грн.).

ПСП АФ «Соснівська» виділила (20000грн.) на придбання меблів для Соснівського ОК «ліцей- ЗДО» імені Анатолія Шульги.

На сьогодні перед районною владою в галузі освіти стоїть основне завдання-створити нове освітнє середовище для комфортного навчання та вільного розвитку школярів, для комфорту вчителів і самих батьків , як цього вимагає Нова українська школа.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: