На Конотопщині ГО “Ветеранів війни, праці ЗС та правопорядку” пропонуютб власне бачення реформи ринку землі

Суспільство | 12:22, 13.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про намір провести мирне зібрання поблизу Конотопської РДА заявила Громадська організація «Ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку м.Конотоп».

Представники Ради громадської організації міста на чолі з головою Ради Дмитром ЯРМАКОМ разом з керівником Об’єднаного Штабу Захисту Української Землі Олексієм КАРТАВИМ висловили своє бачення щодо аграрної реформи, зокрема до запуску ринку землі.

Метою мітингу є прийняття звернення до депутатів Верховної Ради України від Конотопщини з вимогою вирішити земельне питання, використавши найкращий світовий досвід та «розробити найкраще земельне законодавство» шляхом: завершення інвентаризації землі; розроблення ефективного законодавства для розвитку малих та середніх господарств; визначення остаточної норми володіння землею, але лише громадянину України; забезпечити реалізацію права власників паїв вигідно розпоряджатися своєю власністю.

До повного відновлення територіальної цілісності України виключне право викупу земель сільськогосподарського призначення повинна мати лише держава. Розпродаж та будь-яке відчуження земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності мають бути заборонені, – йдеться у зверненні.

Джерело: knt.sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: