На Конотопщині фермерам розповідали, що треба робити, коли землею стануть розпоряджатися громади

Аграрний сектор | 08:56, 21.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Основні підготовчі аспекти щодо передачі у майбутньому земель державної власності у розпорядження об’єднаних територіальних громад обговорив керівник району з фермерами, які використовують земельні ділянки на території Бочечківської та Дубов’язівської ОТГ.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Фермерам було наголошено на виготовленні технічної документації по відновленню та встановленню меж в натурі на місцевості. Як пояснила начальник управління Держгеокадастру у Конотопському районі Ірина СОПРУН, така необхідність  виникла у зв’язку з тим, що у виготовлених до 2004 року державних актах відсутній каталог координат для внесення земельних ділянок до Національної кадастрової системи та розміщення в публічній кадастровій карті.

Відповідно до ст.36 Закону України «Про державний земельний кадастр» держава забезпечила доступ до основних даних державного земельного кадастру. В публічній кадастровій карті можна знайти інформацію про кадастровий номер земельної ділянки, її межі, площу, форму власності, цільове призначення, згідно із класифікатором.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: