На Конотопщині епідситуація занепокоєння викликати не повинна

 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив у своєму інтерв’ю журналістам місцевого телеканалу КСТ заступник голови Сумської облдержадміністрації Іван Боршош, коментуючи ситуацію з питання запобігання виникнення і поширення на Сумщині коронавірусної хвороби (COVID-19).

Розуміння місцевої влади є, сили і засоби є, потрібно лише чітко виконувати чинне законодавство та відповідні районні рішення, – відзначив заступник очільника області, інспектуючи роботу медичних установ району та комунального некомерційного підприємства Конотопської міської ради “Конотопська ЦРЛ ім.ак.Михайла Давидова” в умовах проведення карантинних заходів.

У своєму зверненні Іван Боршош наголосив, що враховуючи світовий досвід, тим особам, які знаходились у ризиковій зоні, необхідно взяти на себе особисту відповідальність і мінімізувати контакти з громадськістю. Він закликав жителів Конотопщини проявити дисципліну, контроль, мудрість, відповідальність, повагу до себе та інших, а також ретельно перевіряти інформацію і брати факти лише з офіційних джерел.

Ми акумулюємо резервні фонди, починаючи від села і закінчуючи областю. На даний момент виділено коштів у сумі близько 35 млн.грн., робота у даному напрямку триває. Є резерв, є час, є можливості. Для унеможливлення поширення коронавірусу ми проводимо інспектування тих сил і засобів, що є в наявності. На сьогодні в закладах охорони здоров’я області наявні 67 апаратів штучної вентиляції легень, які розміщені у відділеннях інтенсивної терапії. Область отримала 2 тест-системи, розраховані для 200 досліджень, – зазначив Іван Боршош.

Керівники району Микола Горбенко та Анатолій Боярчук висловили вдячність керівникам сільськогосподарських підприємств району за допомогу у придбанні засобів індивідуального захисту, які отримують лікувальні заклади Конотопського району, а також районним депутатам, котрі оперативно відреагували і прийняли відповідні рішення на позачерговій сесії про виділення додаткових асигнувань з районного бюджету на придбання засобів індивідуального захисту та антисептичних засобів для медичних установ з метою забезпечення надання первинної і вторинної допомоги жителям Конотопського району в умовах запровадженого карантину.

Очільники району відмітили також, що у районі забезпечено своєчасне та безперебійне перевезення до робочих місць медичного та іншого персоналу, задіяного у заходах протидії поширенню коронавірусу.

Станом на сьогодні на Сумщині (у тому числі на Конотопщині) немає ні надзвичайних ситуацій, ні надзвичайного стану, адже випадків зараження коронавірусом на території області не виявлено.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: