На Конотопщині долю двох неповнолітніх дітей вирішуватиме суд

Суспільство | 16:04, 10.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Під час засідання комісії державної районної комісії з питань захисту прав дитини, під головуванням заступника голови Конотопської районної адміністрації Тетяни Шерудило, було розглянуто клопотання Дубов‘язівської селищної ради про позбавлення батьківських прав матері, яка злісно уклоняється від виконання батьківських обов’язків, веде антисуспільний спосіб життя та не створила належних умов для виховання та проживання своїм дітям. З вини матері неповнолітні діти опинилось в складних життєвих обставинах та перебувають в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей м. Шостка.
Члени комісії детально вивчили питання та прийняли рішення про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав матері відносно двох неповнолітніх дітей. Матеріали будуть направлені до Конотопського міськрайонного суду про позбавлення батьківських прав.
Позбавлення батьківських прав процедура дуже складна, яка здійснюється тільки у судовому порядку. Законодавство вимагає обов‘язкового залучення служби у справах дітей та надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав, – зазначила начальник служби у справах дітей Конотопської райдержадміністрації Тетяна Точиленко.
Також на засіданні комісії були переглянуті індивідуальні плани соціального захисту 10 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: