На Конотопщині добробут сімей, які опинилися в СЖО – в пріоритеті

Суспільство | 15:23, 22.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

Є категорія сімей з дітьми, які внаслідок різних причин опинилися в складних життєвих обставинах. Такі сім’ї перебувають в центрі особливої уваги районної влади, зокрема щодо належних умов проживання та благополуччя дітей.

З метою посилення профілактичної роботи з такими сім’ями здійснено виїзд на територію Карабутівської, Юрівської та Пекарівської сільських рад.

Директором Конотопського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та спеціалістом управління соціального захисту населення Конотопської райдержадміністрації відвідано 6 родин, в яких проживає та виховується 21 дитина.

Профілактична робота направлена на недопустимість ухилення від виконання батьківських обов’язків, недопустимість зловживання спиртними напоями, залишення дітей без нагляду, ведення асоціального способу життя та створення належних умов проживання, оскільки всебічний розвиток дітей тісно пов’язаний з умовами, в яких вони зростають.

Тому, під час спілкування з батьками та дітьми, фахівцями обговорювались теми збереження сімейних цінностей, профілактики шкідливих звичок, покращення житлово-побутових умов. Надано контактну інформацію щодо суб’єктів соціальної роботи та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Виховання дитини залежить, головним чином, від усвідомлення батьків своєї ролі в житті дитини, готовності про неї піклуватися, захищати, оберігати, навчати та любити. Ми, дорослі, повинні пам’ятати, що несемо персональну відповідальність за життя, здоров’я, виховання дитини перед самою дитиною, громадою, державою! – зазначила директор центру  ІРИНА КУЧУК. 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: