На Конотопщині для завершення ремонтних робіт у школах додатково виділили 80 тис. грн.

Освіта, Суспільство | 09:00, 18.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Наразі триває перевірка готовності освітніх закладів району до роботи у новому навчальному році в умовах реформування початкової школи.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Комісією у складі заступника голови РДА Тетяною ШЕРУДИЛО, начальника районного відділу освіти Миколи ВЕРБНЯКА, представників Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби, Конотопського міськрайвідділу управління ДСНС України, районного методичного кабінету вже перевірено підготовку 6 закладів освіти.

За рахунок субвенції з державного бюджету, обласних та районних коштів, субвенції органів місцевого самоврядування, спонсорської допомоги батьківської громади повністю підготовлені до нового навчального року Духанівський, Землянський, Кошарівський та Юрівський НВК. Продовжуються ремонтні роботи у приміщеннях Гружчанського та В’язівського НВК.

Для завершення ремонтних робіт виділені кошти із районного бюджету у сумі 80000 грн.

«Дуже радує те, що кабінети початкових класів вже обладнані відповідно до вимог Концепції Нової української школи, продовжується робота по забезпеченню перших класів меблями та дидактичним матеріалом. Першокласники вже мають сучасне комп’ютерне та дидактичне забезпечення для організації змістовного освітнього процесу», – зауважив Микола ВЕРБНЯК.

Як зазначила заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО, хід підготовки закладів освіти вселяє впевненість, що з 1 вересня 2018 року діти району прийдуть у відремонтовані приміщення закладів загальної середньої освіти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: