На Конотопщині будують багатофункціональний спортивний майданчик + ФОТО

Перспективи, Спорт | 14:25, 5.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

В останні роки в Конотопському районі активно здійснюється розбудова спортивної інфраструктури.

Про впровадження корисного проекта повідомляє прес-служба Конотопської РДА.

З’являються міні-футбольні поля зі штучним покриттям в населених пунктах району. У листопаді 2017 року таке поле почало функціонувати і в селищі Заводське Вирівської сільської ради на території аграрного ліцею.

Наразі у Заводському активно тривають роботи по впровадженню ще одного проекту– реконструкції частини спортивного майданчика під комплексну площадку цілорічного використання, яким передбачено створення штучної ковзанки для популяризації зимових видів спорту: хокею та катанні на ковзанах. Улітку та міжсезоння даний спортивний майданчик планується використовувати для хокею на роликових ковзанах, гри у великий теніс та інших видів спорту.

Проєкт було розроблено за ініціативи районної влади та реалізується за кошти районного бюджету, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

На даний час спеціально підготовлена земельна ділянка заливається бетонною сумішшю та шліфується. В подальшому – встановлення огорожі, а за досягненні низьких температур – ділянка буде залита водою для утворення ковзанки.

Створення ще одного спортивного об’єкту на території Державного професійно-технічного навчального закладу “Конотопський професійний аграрний ліцей” не є випадковим, адже це перспективний навчальний заклад, де зосереджена найбільша частка сучасної молоді району. На території аграрного ліцею вже активно використовується футбольне поле зі штучним покриттям, в приміщенні – відремонтований спортивний зал, встановлені столи для гри в настільний теніс, триває реконструкція природного футбольного поля. Зручний транспортний під’їзд до селища Заводське робить його центром спортивного дозвілля для всіх мешканців Конотопського району.

Як зазначив голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО, розвиток спортивної інфраструктури Конотопського району забезпечує систематичні заняття фізичною культурою і спортом сільських жителів, дозволяє покращити спортивний рівень підготовки учнів шкіл, студентської молоді району, заохочує їх до здорового способу життя.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: