На Конотопщині боргів по заробітній платі немає

Суспільство | 11:36, 24.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

За статистичними даними, станом на 1 грудня заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях Конотопського району відсутня.

Про це поінформували спеціалісти відділу праці УСЗН на районній комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни ШЕРУДИЛО.

Спеціалісти Конотопського управління Головного управління державної податкової служби проінформували присутніх про часткове погашення заборгованості з єдиного соціального внеску  фізичними особами-підприємцями.

Підбиваючи підсумки засідання, заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО наголосила на необхідності вжиття дієвих заходів щодо недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати у майбутньому; погашення юридичними та фізичними особами – боржниками Конотопського району боргів зі сплати ЄСВ і погашення страхових внесків, інших обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України у Сумській області та Конотопського управління Головного управління Державної податкової служби в Сумській області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: