На дорозі Батурин-Конотоп-Суми у “полоні” опинилося більше 100 машин + ВІДЕО

НП, Транспорт | 12:23, 26.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Кілька кілометровий затор та понад 100 «полонених» автомобілів: патрульні поліцейські впродовж п’яти годин надавали допомогу та вживали заходів щодо забезпечення дорожнього руху на дорогі регіонального значення

25 грудня, близько 14-ї години, до поліції почали надходити численні повідомлення про затор на автодорозі Р-61 «Батурин-Конотоп-Суми».

На місце події вирушив екіпаж патрульних поліцейських, який був найближче до місця затору.
«Проїхавши десь 15 кілометрів, ми побачили перші автомобілі, які стали заручниками снігового полону. Загалом у близько двох кілометровому полоні опинилися понад 100 транспортних засобів, серед яких легкові автомобілі, автобуси з пасажирами та вантажівки. Часу зволікати ми не мали, тож одразу почали діяти», — говорять патрульні 3-роти управління патрульної поліції в Сумській області Юрій Васильчук та Дмитро Землянський.

Інспектори знайшли неподалік даної ділянки декілька тракторів та попрохали водіїв допомогти громадянам. Далі, поліцейські пригостили людей теплим чаєм та прийнялися забезпечувати безпеку дорожнього руху під час чищення снігу. Згодом, прибула ще техніка, яка й очистила смугу для руху.

«Кожен із громадян всіляко намагався допомогти та якнайшвидше визволити автомобілі з замету. Єдність — не дала зламати наш дух та опустити руки. Коли шлях був повністю розчищений усі почали дякувати один одного та роз’їжджатися по домівках», — розповідають інспектори, котрі після п’яти годин посеред поля, також направилися здавати зміну та їхати відпочивати.

comments powered by HyperComments