На Буринщині представили нового голову адміністрації + ФОТО

Влада | 21:46, 2.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні голова облдержадміністрації Роман Грищенко офіційно представив активу Буринського району новопризначеного очільника райдержадміністрації Мирослава Бібика.

Я довіряю керівництво районом Мирославу Бібику. Буринський район – це один із небагатьох районів області, де у часи пандемії є економічне зростання – 2%. Необхідно і надалі спрямовувати зусилля на мобілізацію внутрішніх резервів і можливостей району. Переконаний, що новопризначений керівник райдержадміністрації впорається із поставленим завданням – робити всі необхідні стратегічні кроки в напрямку подальшого потужного розвитку Буринського району, – зазначив Роман Грищенко.

Мирослав Бібик у своєму виступі зауважив, що на посаду вступає з одним наміром – працювати на благо громади.

Буринщина – це край працьовитих людей, тож перш за все ми спільно будемо працювати над розвитком територій. Дієве самоврядування, фахівці, порядок, законність та безпека кожного мешканця – це те, за що я маю відповідати, – зазначив новопризначений голова райдержадміністрації та подякував за наданий кредит довіри Президенту України Володимиру Зеленському та керівництву області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: