На Благовіщення сумські митники не дали вивезти з України декілька ікон

Кримінал | 20:48, 7.04.2016
 Поділитися

Поділитися в

Зробити це 7 квітня спробував громадянин російської федерації, який слідував до своєї батьківщини, та перетинаючи кордон, обрав форму спрощеного митного проходження контролю (зелений коридор).

При проведенні митного огляду автомобіля марки «Mersedes» в багажному відділенні в поліетиленовому пакеті без ознак приховування серед особистих речей було виявлено артефакт.
Ікона «Божої Матері з Ісусом Христом» виконана на дерев’яній основі з елементами білого та жовтого металу, декорована квітами, розміром 35.5 х 30.5 см та завтовшки 8,5 см. Має також особливі відмітки у вигляді пошкодження у лівій верхній частині. Склад металу з’ясовується лабораторною експертизою. Вартість та вік теж визначаються.

Учора вночі вже була затримана спроба вивозу старовинної ікони «Божої матері» на митному посту «Бачівськ» Сумської митниці ДФС.

Як вже зазначалося раніше, такого роду знахідки обмежені при переміщенні через кордон України згідно Митного кодексу України та Наказу Мінкультури і мистецтв України.
Згідно зі статтею 471 Митного кодексу України відносно порушника складено протокол, ікону вилучено і направлено на експертизу, яка і встановить, чи є даний предмет історичною та культурною цінністю.
IMG_6761

Про це повідомляється на офіційній сторінці начальника митниці у Facebook.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: