Музейна палітра Миколи Стороженка

 Поділитися

Поділитися в

21 вересня у рамках відзначення другої річниці відкриття Музею художника Миколи Стороженка у с. Вʼязовому було організовано театралізоване дійство «Музейна палітра Миколи Стороженка», до реалізації якого долучилися учні та вчителі Вʼязівського НВК, працівники Вʼязівського СБК та сільської ради.
Під час заходу учасникам була представлена інсценізована презентація парку деревʼяних скульптур, який нараховує 8 витончених статуй: 5 – загальнотематичних («Дерево життя», «Козак», «Мрія», «Сад», «Сонце»), 2 – за мотивами казок Миколи Стороженка («Кривенька качечка», «Яйце-райце») та 1 – на прохання громади села («Маша та ведмідь»), автором яких є Андрій Нікіфоров. Презентацію супроводжували тематичні пісні у виконанні Вероніки Спащанської.
Крім того, було проведено розважально-розвиваючий квест, під час якого учасники продемонстрували свою ерудицію та кмітливість та майстер-клас «Чарівні долоньки», який організували Юлія Жигир та Віра Цементова.
Родзинкою ж заходу стала виставка авторських робіт та майстер-клас юної художниці, студентки Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Єлизавети Кручок.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: