Ініціативу молочних бунтарів із Конотопського району – підтримали жителі 4-х населених пунктів на Роменщині

Суспільство | 14:00, 18.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

Селяни із 3-х населених пунктів Конотопщини повстали проти несправедливих закупівельних цін на молоко. Адже його колишню вартість 5 гривень переробні підприємства нещодано знизили до 4-х. Уже третій день – залучившись силовою підтримкою активістів Конотопського штабу НВР “Правий сектор”, сільгоспвиробники блокують заїзд молоковозів на територію сіл.

До слова, молочна блокада шириться Сумщиною, наче сніжна лавина. Як повідомляє УКРІНФОРМ, протистояти несправедливій ціновій політиці оптових закупівельників молока – сьогодні вийшли ще й 4 чотири села на Роменщині. Бойкот транспортним засобам молокозакупівельних підприємств влаштували жителі сіл Ярошівка, Нова Гребля, а також мешканці населених пунктів, що входять до Ріпчанської та Рогинської сільських рад.

У обох осередках молочного бунту вимоги людей однакові. Це зокрема – пiдняття закупiвельної цiни на молоко, зустрiч із дирекцією молочнопереробних підприємств,а також грошова компенсація за літри, здані за заниженою вартістю. Блок-пости на в’їзді до сіл будуть стояти, аж до повного виконання вищезгаданих пунктів – зазначають учасники молочної блокади.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: