Митники зупинили незаконне переміщення «подвійних» товарів

Суспільство | 16:08, 5.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

4 серпня при відпрацюванні інформації, отриманої від Управління Служби безпеки України у Сумській області, працівниками Сумської митниці ДФС спільно із співробітниками даного управління було припинено факт незаконного переміщення через митний кордон України товарів подвійного використання.

До таких товарів належать ті, що можуть бути використані у створенні звичайних видів озброєнь, військової чи спеціальної техніки, у виготовленні ракетної, ядерної, хімічної, біологічної та токсичної зброї.

Так, у потязі сполученням «Львів – Москва» в пункті пропуску на залізничній станції «Хутір-Михайлівський» під час здійснення митного контролю, в ході огляду багажу громадянина Російської Федерації, були виявлені вироби, а саме генератор та контактор, які везлися до Росії цим громадянином з приховуванням від митного контролю.

IMG_7869

Такі вироби заборонені до переміщення через митний кордон України без відповідних дозвільних документів, оскільки наявні ознаки товарів подвійного використання.

За даним фактом інспектором Сумської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контрою». Предмети правопорушення вилучено.

В той же час, під час здійснення митного контролю потягу сполученням «Москва – Кишинів», працівниками Сумської митниці ДФС було виявлено незадекларовані різноманітні частини до принтеру фірми «HP» та протиугінні пристрої для автомобіля виробництва марки «Пітон», які переміщував громадянин України без декларування за встановленою формою.

IMG_7879

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення».

Предмети правопорушення вилучено.

Прес-служба ГУ ДФС у Сумській області

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: