Міські чиновники відхрещуються від наявності їхніх сторінок у соцмережі

Суспільство | 08:42, 2.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

Про відсутність особистих сторінок в соцмережі ВКонтакте очільника Конотопа Артема Семеніхіна, його однопартійця Миколи Биркуна та керуючого справами виконкому Конотопської міськради Венедикта Яроцького повідомила у мережі Фейсбук радник міського голови Марина Божок.

Вона наголосила, що “всі дописи, які робляться у соцмережі, яка контролюється ФСБ РФ, від імені вищезгаданих посадовців є фейковими“.

Нагадаємо, що за останній час в інтернеті, і зокрема у вищезгаданій соцмережі, з’явилося безліч сторінок, відкритих на ім’я міських посадовців, на яких з’являється інформація стосовно міста, і причетність до яких постійно заперечує міський голова.

Артем Семеніхін вже звертався до відповідних контролюючих служб, аби ті допомогли приборкати тих, “хто розпускає плітки і зачіпає особисте життя посадовців“. Але поки що результатів з цього приводу помічено не було. Однак, судячи з повідомлення Марини Божок, мер уже володіє інформацією щодо замовників даної чорної PR-компанії і незабаром проведе брифінг, де її оприлюднить. Радник також зазначила, що мер збирається розкрити справжню мету дій деяких псевдо-журналістів, “які намагаються виторгувати “ласий шмат” нашої міської землі для своїх хазяїв“.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: