Міністр інформаційної політики України просить правоохоронців якнайшвидше розкрити злочин, який стався на Конотопській студії телебачення

Суспільство | 12:01, 6.04.2016
 Поділитися

Поділитися в

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець через офіційний сайт міністерства висловив своє бачення щодо підпалу «коктейлями Молотова» Конотопської студії телебачення. Зокрема, він наголосив на тому, що неприпустимо в демократичній країні здійснювати тиск на медіа, особливо фізичний тиск.

«Коли в суспільстві придушують мовників, здійснюючи напади та протиставляючи свободі слова фізичний тиск на медіа – принципи демократії порушуються. Це, в умовах сьогодення, шкода не тільки державі, а самим собі перш за все. Разом потрібно викорінювати недоброзичливців та сепаратистів, які зараз порушили наші кордони, а не знищувати медійні ресурси, які є необхідністю для поширення українського мовлення серед громадян.

Я звертаюся до правоохоронних органів з проханням якомога швидше розкрити цей злочин та не дати можливості розвитку подібних випадків надалі», – зазначив Юрій Стець.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: