Микола Клочко назвав молочний бунт хуліганством та політичною грою

Політика | 19:01, 20.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

Микола КЛОЧКО не вбачає виходом із ситуації блокування жителями районів молоковозів, які збирають молоко у великих аграрних господарствах. На його думку, тут йде підбурення з боку певних політичних сил. А перекривання дороги можна розцінити мінімум як хуліганство.

«Облдержадміністрація вживає всіх можливих заходів, щоб виправити ситуацію із різким зниженням закупівельної ціни на молоко у населення.  Після переговорів із закупівельниками вартість молока від селян зросла до 5 гривень», – зазначив очільник Сумщини.

За інформацією заступника голови облдержадміністрації Миколи ПОДОПРИГОРИ, після вжитих облдержадміністрацією заходів на Роменщині протести стихли, але з п’ятниці активізувалися селяни у Буринському та Конотопському районах з вимогою підняти ціну до 6 гривень.

«Якщо люди не хочуть здавати молоко, нехай не здають, але яким чином це співвідноситься з блокуванням транспорту. Чому страждає аграрне підприємство, де працюють їхні ж односельчани, і яке здає продукцію за ціну, яку вважає прийнятною. Якщо місцева влада не допрацьовує в чомусь, ідіть і вимагайте від сільського голови, звертайтеся до голови облдержадміністрації, а перекривати шлях і створювати незручності для людей, які не винуваті, – не вихід із ситуації», – переконаний голова облдержадміністрації.

Як доповів Микола Подопригора, на сьогодні проведені наради на рівні голів райдержадміністрацій та сільських голів з тим, щоб налагодити збір молока, підняти його якість і таким чином створити умови для підвищення його вартості до 6 гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: