Очільник Конотопщини звернувся до мешканців району

 Поділитися

Поділитися в

Голова райдержадміністрації Микола Горбенко звернувся до жителів Конотопщини з проханням максимально обмежити відвідування публічних місць з метою запобігання поширенню коронавірусу, бути самосвідомими та з розумінням поставитись до тимчасових профілактичних заходів.

ПРо це пишуть на офіційному сайті Конотопської РДА.

Працюємо на випередження. Щоб не допустити ситуації, яка склалася в Китаї та Італії, посилюємо на території Конотопщини обмежувально-профілактичні заходи, – зазначив керівник району.

Сьогодні ми просимо всіх вас поспілкуватися зі своїми батьками, дідусями, бабусями. По максимуму обмежити їхнє пересування на території України, області, району. Самоізоляція або перебування у своїх житлових будинках – це сьогодні найкращий засіб профілактики для людей похилого віку. Особливо для тих, у яких є хронічні хвороби старшого віку, – зауважив очільник району.

Також Микола Горбенко звернувся до роботодавців із проханням перевести своїх співробітників на віддалений режим роботи, зберігаючи усі гарантії та рівень заробітної плати.

Щонайменше на два тижні у Конотопському районі призупиняють роботу заклади сфери послуг. Працюватимуть лише аптеки, лікарні, продуктові магазини, банки, АЗС, залізничні й автомобільні вокзали, поштові відділення. Обмежуються публічні заходи.

Конотопська районна державна адміністрація працюватиме у звичному режимі, але з обмеженням особистих прийомів громадян. Відповідну інформацію жителі району зможуть отримати у телефонному режимі (6 24 03) або електронною поштою ( [email protected]).

Шановні мешканці району! Ситуацію з коронавірусом у Конотопському районі я тримаю під особистим контролем. Наразі на території району не зафіксовані випадки захворювання на COVID-2019, – запевнив керівник району.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: