Мешканці “Порта” й досі не отримали відповідь, за що мають сплачувати захмарні суми у квитанціях

Суспільство | 10:49, 28.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

26 червня відбулися чергові збори мешканців мікрорайону Порт з приводу з’ясування питання щодо нарахованих платежів за опалювальний період 2016-2017 р.

Як повідомили у “Національному корпусі”, члени якого стали ініціаторами даних зборів уже вдруге, на жаль, за півтора тижні представники владних структур та організації-постачальника так і не змогли підготувати чітку і зрозумілу інформацію для кінцевого споживача.

“Чергові збори обернулися в черговий балаган, – йдеться в повідомленні Нацкорпусу. – На всі свої запитання люди отримували лише ті ж самі завчені відповіді. А в роздруківці про формування тарифів взагалі були незрозуміло звідки взяті цифри про загальні витрати підприємства, хоча була поставлена вимога надати розрахунок на конкретний об’єм, а саме: скільки і яких ресурсів використовується для нагрівання та подачі 1 м.куб. води.

При черговому зверненні до представника організації-постачальника про надання інформації щодо формування тарифу ми отримали коротку відповідь: “Ми не маємо права розголошувати таку інформацію”.
Тобто, постачальник відкрито заявив, що люди мають сплачувати стільки, скільки нарахує організація, а за що саме вони сплачують – це таємна інформація, яка не підлягає розголосу”.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: