Мешканці Конотопщини не можуть дивитися обласні регіональні телеканали

 Поділитися

Поділитися в

Голова Конотопської райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО зустрівся з представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області Ларисою ЯКУБЕНКО. Про це повідомляє Конотопська РДА.

Очільник району та представник Національної ради обговорили особливості та проблемні аспекти прийому цифрового сигналу на території Конотопського району, функціонування регіональних каналів та їх перехід на цифрове мовлення.

Отримання цифрового сигналу в Конотопському районі здійснюється з найближчого передавача, що розташований в с. Тиниця Бахмацького району Чернігівської області, а отже обласні регіональні телеканали такі як UA: СУМИ та ATV, що знаходяться в 5-му мультиплексі, недоступні для жителів Конотопщини, що спричиняє інформаційний вакуум для отримання якісної і своєчасної інформації, яка стосується рідного краю.

Новини міста і району глядачі Конотопщини можуть переглянути лише на місцевому каналі КСТ (Мистецько-інформаційний «РТВ – ЦЕНТР «ВЕЖА»), що зараз транслюється в тестовому режимі (31 канал).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: